Jesteśmy zespołem istniejącym w świadomości słuchaczy w nurcie szeroko pojętej muzyki rockowej. W naszych kompozycjach usłyszysz fuzję dream popu, post rocka, post metalu, trip hopu czy ambientu.

Naszym rodzinnym miastem jest Rzeszów, tutaj w 2004 roku pierwszy raz spotykaliśmy się na próbie. Kilka lat później na przełomie 2006/2007 skrystalizował się nasz skład i kierunek, w którym podążamy do dnia dzisiejszego. We wrześniu 2009 wydaliśmy debiutancką płytę zatytułowaną URBAN FABLE. Album został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków oraz fanów. Pierwszy singiel z płyty IT’S GONE przez wiele tygodni okupował czołówkę listy przebojów Antyradia, a także znalazł się na składance „Audiofilskie Zajawki” dołączonej do listopadowego wydania magazynu Audio. Sytuacja ta zaowocowała kolejnym sukcesem. Na początku 2010 URBAN FABLE wygrał w plebiscycie Antyradia na „polską płytę roku 2009”.
W 2012 roku zakończyliśmy wieloletnią współpracę z naszym kolegą, perkusistą oraz autorem tekstów Filipem Śmiglem. Kilka miesięcy później do składu dołączył Kuba Wolanin.

Dziś powracamy z nowym albumem CLOUD KINGDOMS. Mamy nadzieję, że nowa karta w historii naszego zespołu szybko się zapełni!